چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهیم؟

[ad_1]

چگونه ماندگاری عطر را  افزایش دهیم؟

 

 ماندگاری عطر

همه افراد از داشتن بوی خوش لذت می برند هم چنین دوست دارند وقتی در جمعی هستند همه از بوی عطر او تعریف کنند و یا گاهی نام عطر او را بپرسند.

ولی اکثر ما وقتی از عطر یا ادکلن استفاده می کنیم فقط تا مدت کمی آن عطر ماندگاری دارد و پس از مدت کوتاهی اثری از بوی خوش عطر نیست.

به همین منظور ما در این بخش از مجله تفریحی کاف مگ نکاتی را به شما عزیزان آموزش می دهیم که ماندگاری عطر و ادکلن شما را افزایش می دهد.

با ما همراه باشید.

نکته اول اینکه اغلب افراد فکر می کنند اگر مقدار زیادی از عطر یا ادکلن را روی لباس خود اسپری کنند ماندگاری آن افزایش می یابد ولی ما می گوییم که این کار اشتباه است زیرا عطر ها طوری طراحی شده اند که در محیط های مرطوب و گرم بیشتر ماندگار خواهند بود و بوی آن ها  بیشتر پخش می شود حال اگر آن را روی لباس خود بپاشید پس از مدتی عطر خشک شده و بوی آن سریع از بین خواهد رفت. علاوه بر این وقتی شما عطرتان را روی پوست خود اسپری کنید بوی عطر با بوی بدن شما ادغام خواهد شد و بوی منحصر به فرد شما را خواهد داشت . بنابراین بهترین مکان برای اسپری کردن عطر زیر گردن و اطراف گلو می باشد.

نکته دیگر اینکه بسیاری از افراد وقتی به صورت یا بدن خود عطر می زنند بعد با دست آن عطر را ماساژ می دهند که این امر نیز موجب می شود عطر جذب پوست شود و ماندگاری آن کاهش یابد ضمن اینکه ماساژدادن آن روی پوست ممکن است برای برخی از افراد ایجاد حساسیت کند.

پس مقدار اندکی از عطر را در اطراف صورت و گردن اسپری کنید و در تمام طول روز از بوی عطر خود لذت ببرید.

منبع : آلامتو

به این پست امتیاز دهید.

بازدید : 8 بار
دسته بندی : مطالب عمومی
تاريخ : ۱۸ تیر ۱۳۹۶
به اشتراک بگذارید :[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *